- MOSÓGÉP
- |
- MOSOGATÓGÉP
- |
- SZÁRÍTÓGÉP
- |
- HŰTŐGÉP
- |
- FAGYASZTÓ
- |
- TŰZHELY
- |
- SÜTŐ
- |
- FŐZŐLAP
- |
- PÁRAELSZÍVÓ
- |
- MIKRÓ
- |
- VÍZMELEGÍTŐ
- |
- PORSZÍVÓ
- |
- KISGÉP
- |
- BLOG
TERMÉK GYORSKERESÉS
TERMÉKBEMUTATÓ VIDEÓ
Electrolux EW8H357S szárítógép
| Leghamarabb Önnél: | ||
| Budapest, normál | Holnap | 8990 Ft |
| Budapest, expressz | Ma | 8990 Ft |
| Budapest +20 km | Holnap | 8990 Ft |
| Kelet-Magyarország | Holnap | 8990 Ft |
| Nyugat-Magyarország | Csütörtök | 8990 Ft |
Cikkszám: 19139
FŐBB JELLEMZŐK
| Márka | Electrolux |
| Szélesség | 596 mm |
| Mélység | 638 mm |
| Magasság | 850 mm |
| Energiaosztály | E |
| Energiafogyasztás | 1.16 kWh |
| Kivitel. | hőszivattyús kondenzációs |
| Max. ruhatöltet | 7 kg |
| Zajszint | 66 dB(A) |
| Dob űrtartalma | 118 liter |
| Dob anyaga | rozsdamentes - szövetkímélő |
| Inverter motor | igen |
Energiacímke
Használati útmutató
EXTRA TULAJDONSÁGOK
- hőszivattyús szárítási technológia
- nagyméretű, kerek üvegajtó
- inverter motor
- nagyméretű LCD-kijelző érintőkapcsolókkal
- belső világítás (LED)
- szűrő és tartály telítettség kijelzés
- Easy Flow szűrő
- nedvességérzékelő szenzor
- irányváltási funkció
- gyűrődésmentesítés funkció
- extra csendes funkció
- idővezérelt szárítás
- késleltetett indítás (1-20 óra)
- Woolmark Blue minősítés
- AutoOff funkció
• Fontosabb programok: Pamut, Pamut gazdaságos, Műszál, Kímélő, Takaró, Frissítés, Selyem, Gyapjú, Kültéri ruházat, Farmer, Ágynemű XL, Mix XL
- nagyméretű, kerek üvegajtó
- inverter motor
- nagyméretű LCD-kijelző érintőkapcsolókkal
- belső világítás (LED)
- szűrő és tartály telítettség kijelzés
- Easy Flow szűrő
- nedvességérzékelő szenzor
- irányváltási funkció
- gyűrődésmentesítés funkció
- extra csendes funkció
- idővezérelt szárítás
- késleltetett indítás (1-20 óra)
- Woolmark Blue minősítés
- AutoOff funkció
• Fontosabb programok: Pamut, Pamut gazdaságos, Műszál, Kímélő, Takaró, Frissítés, Selyem, Gyapjú, Kültéri ruházat, Farmer, Ágynemű XL, Mix XL
A SZÁRÍTÓGÉP MEGTEKINTHETŐ AZ ALÁBBI ÜZLETÜNKBEN
Electrolux Pest [térkép]
Cím: 1085 Bp József krt. 10-12.
Telefon: (+36-1) 210-10-10
Mobil: (+36-30) 210-10-10
Fax: (+36-1) 477-07-07
Electrolux Buda [térkép]
Cím: 1117 Bp Fehérvári út 50-52.
Telefon: (+36-1) 382-01-12
Mobil: (+36-20) 922-33-55
Fax: (+36-1) 204-02-73
AEG MOM Park [térkép]
Cím: 1123 Budapest Alkotás utca 53.
Telefon: (+36-1) 710-10-10
Mobil: (+36-30) 256-32-56
Fax: (+36-1) 799-82-92




































































