- MOSÓGÉP
- |
- MOSOGATÓGÉP
- |
- SZÁRÍTÓGÉP
- |
- HŰTŐGÉP
- |
- FAGYASZTÓ
- |
- TŰZHELY
- |
- SÜTŐ
- |
- FŐZŐLAP
- |
- PÁRAELSZÍVÓ
- |
- MIKRÓ
- |
- VÍZMELEGÍTŐ
- |
- PORSZÍVÓ
- |
- KISGÉP
- |
- BLOG
TERMÉK GYORSKERESÉS
AEG LTR7E273E mosógép
| Leghamarabb Önnél: | ||
| Budapest, normál | Holnap | 8990 Ft |
| Budapest, expressz | Ma | 8990 Ft |
| Budapest +20 km | Holnap | 8990 Ft |
| Kelet-Magyarország | Péntek | 8990 Ft |
| Nyugat-Magyarország | Holnap | 8990 Ft |
Cikkszám: 29035
FŐBB JELLEMZŐK
| Márka | AEG |
| Szélesség | 397 mm |
| Mélység | 599 mm |
| Magasság | 903 mm |
| Energiaosztály | C |
| Energiafogyasztás | 0,59 kWh |
| Kivitel | szabadonálló |
| Kialakítás | felültöltős |
| Tömegkiegyenlítés | igen |
| Vízfogyasztás. | 45 liter/ciklus |
| Centrifugálási hatékonyság | B |
| Max. centrifuga fordulat | 1200 ford/perc |
| Visszamaradó nedvességtartalom | 53,6 % |
| Max. ruhatöltet | 7 kg |
| Zajszint maximum | 78 dB(A) |
| Vízcsatlakozás | hideg |
Energiacímke
Használati útmutató
EXTRA TULAJDONSÁGOK
- Automata dobpozícionálás - a program végén a dobajtó mindig felül van
- Nagy LCD-kijelző
- Vízelárasztás elleni védelem : úszókapcsoló
- Szenzorok: Aqua control szenzor, átfolyásmérő
- Woolmark Green + Certified Ariel/Lenor
- Pro Steam technológia - kevesebb vasalás
- ProSense technológia - töltet súlyához igazított programok
- SoftPlus opció
- Soft Opening System - könnyen nyitható mosódob ajtó
- Öko inverter motor
- Bejövő vízcső védelme: Aqua Stop
- Programok : Eco 40-60, pamut, műszál, kímélő mosás, Gyapjú / selyem, Gőzprogram, 20 perc 3 kg, kültéri ruházat, takaró, farmerprogram, Antiallergén
Görgők, lábak: 2 állítható láb + 2 görgő Extra görgők - a könnyű mozgatáshoz
Bejövő vízcső hossza: 150 cm
Kábelhossz: 2,36 m
- Nagy LCD-kijelző
- Vízelárasztás elleni védelem : úszókapcsoló
- Szenzorok: Aqua control szenzor, átfolyásmérő
- Woolmark Green + Certified Ariel/Lenor
- Pro Steam technológia - kevesebb vasalás
- ProSense technológia - töltet súlyához igazított programok
- SoftPlus opció
- Soft Opening System - könnyen nyitható mosódob ajtó
- Öko inverter motor
- Bejövő vízcső védelme: Aqua Stop
- Programok : Eco 40-60, pamut, műszál, kímélő mosás, Gyapjú / selyem, Gőzprogram, 20 perc 3 kg, kültéri ruházat, takaró, farmerprogram, Antiallergén
Görgők, lábak: 2 állítható láb + 2 görgő Extra görgők - a könnyű mozgatáshoz
Bejövő vízcső hossza: 150 cm
Kábelhossz: 2,36 m
A MOSÓGÉP MEGTEKINTHETŐ AZ ALÁBBI ÜZLETÜNKBEN
Electrolux Pest [térkép]
Cím: 1085 Bp József krt. 10-12.
Telefon: (+36-1) 210-10-10
Mobil: (+36-30) 210-10-10
Fax: (+36-1) 477-07-07
Electrolux Buda [térkép]
Cím: 1117 Bp Fehérvári út 50-52.
Telefon: (+36-1) 382-01-12
Mobil: (+36-20) 922-33-55
Fax: (+36-1) 204-02-73
AEG MOM Park [térkép]
Cím: 1123 Budapest Alkotás utca 53.
Telefon: (+36-1) 710-10-10
Mobil: (+36-30) 256-32-56
Fax: (+36-1) 799-82-92









































































